Lekarze Czeladź

dr n. med. Agata Karnowska

41-250 Czeladź

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Na przestrzeni kilku trudnych lat w moim życiu leczyłam się u Pani Doktor dwukrotnie. Nerwica, depresja, stany lękowe-ciężko było sobie z tym samodzielnie poradzić, tym bardziej, że co rok lub dwa nawracało kiedy pojawiał się jakiś kryzys. Pani Agata w każdym moim dołku potrafiła postawić mnie na nogi bez zbędnego i długotrwałego faszerowania lekami. Super dopasowane leki sprawiały, że w ciągu kilku miesięcy wracałam do ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Justyna Klecz-Cichoń

41-250 Czeladź

Ze względu na chorobę nie byłem sobą, tym bardziej dziękuję za opiekę nad moją osobą przesympatycznej Pani doktor! Pozdrawiam serdecznie i naprawdę polecam. Pełen profesjonalizm!
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Beata Wawrzak-Mucha

41-250 Czeladź

Nigdy nie spotkałam na drodze leczenia bardziej kompetentnej i empatycznej lekarki. Podejście do pacjenta, uśmiech i rzetelność na najwyższym poziomie. Polecam
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Lucyna Góras-Hetmańczyk

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź

Pani dr została naszym ANIOŁEM Bardxo Nam pomogla Dzieki jej zaangażowaniu Nasz Tata moze odchodzić w godnych warunkach z zachowaniem godnosci i intymnosci . Otwartość i delikatnosc Pani Doktor , jak tez calego jej personelu sprawiają, ze tak trudne chwile są mozliwe do przetrwania BARDZO ALE TO BARDXO DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Kasia i Ola

lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

41-253 Czeladź

Gdy wszyscy patrzeli na nas jak na dziwaków , ( bo moja córka w domu inaczej a u lekarza inaczej) dr. Tatrocka-Burzawa pomogła nam zrozumieć na jakiej zasadzie to działa i w jaki sposób możemy jej pomóc . Pomogła nam przetrwać trudny czas . Pełne zaufanie . Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Anka
Bogu niech będą dzięki za pana doktora Matuszaka. Było to już co prawda 15 lat temu, ale Pan doktor uratował życie mojej Babci. Przyjechał na wizytę domową do mojego Dziadka, a Babcia od kilku miesięcy miała ciężki kaszel i "leczyła" ją inna pani doktor. Gdy Pan doktor Matuszak usłyszał kaszel Babci odrazu postawił diagnozę" pani ma wodę w płucach". Strzał w dziesiątkę! Ściągnięto wodę ale okazało się że przewlekłe zapalenie ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Sylwia Kucia-Kuźma

osiedle Dziekana 3b/15
41-253 Czeladź

Polecam Panią Doktor Sylwię Kucia-Kuźma. Bardzo cierpliwa świetnie przeprowadziła wywiad zaproponowała konkretne badania, które potwierdziły diagnozę. Życzliwa osoba i bardzo kompetentna to czego nie dało się wykryć innym kardiologom Pani Doktor udało się od razu. Gorąco polecam oby więcej było tak wyedukowanych lekarzy w naszym otoczeniu.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Wojciech Rychel

41-250 Czeladź

Bardzo dobry pediatra. Ma ogromną wiedzę i świetne podejście do dzieci. Poświęca dużo czasu na badanie, które przeprowadza starannie. Jest uprzejmy i wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Radosław Olszewski

PZ ZOZ
ulica Szpitalna 40
42-250 Czeladź

Niestety wizyta pozostawiła u mnie spory niesmak, pomimo wcześniejszych bardzo dobrych doświadczeń. Postawianie swojego ego ponad potrzeby pacjenta i porównywanie prośby o skierowanie wynikające z zakresu świadczeń w pakiecie medycznym do serwisowania samochodu w autoryzowanym warsztacie uważam za dalece nieempatyczne, zwłaszcza w kontekście diagnozowania poronień nawracających. Oczekiwałabym od lekarza który nie jest specjalistą ginekologiem że wszelkie osobiste odczucia oraz komentarze wynikające z braku najnowszej wiedzy dotyczącej niepłodności i poronień lekarz ...

lekarz Robert Matyja

Laryngolog

Rynek 8
41-250 Czeladź

Bardzo dobry specjalista laryngolog. Świetny chirurg. Polecam serdecznie każdemu wizytę u Pana Doktora Roberta.
Opinia dodana przez: Artur
Najlepszy lekarz alergolog. Zawsze odpowie na wszystkie pytania, można z nim porozmawiać w sumie o wszystkim. Zawsze dobrze bada. Chodzę do niego już 15 lat i jestem ogromnie zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Kamila
Bardzo nieprzyjemna, pracę swoją wykonuję za karę, nie wiadomo jak sie odezwać by człowieka nie zjechała.. nie polecam.. odechciewa sie wizyt w szpitalu po czymś takim..

lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

Psychiatra dziecięcy

41-253 Czeladź

lata eksperymantowania na moim dziecku na szczescie wyjechalismy po jednej wizycie gdy moje dziecko rozwaliło osrodek wypoczynkowy u innego psychiatry od lipca mamy leki nowego acz daleko psychiatre a moej dziecko nigy nie było w stanie tak skupic sie czy opanowac szkoła (nauczyciele) mowia co my z nim zrobilismy heheh mowimy cud wakacji na których czesto żałowałam z mam syna a jednak jest ktos kto dał nam nadzeje a pani ...

lekarz Bożena Zenderowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź

Lekarz dla zdrowych. Jak jest problem odsyła od specjalisty do specjalisty, bez żadnej diagnozy i bez badań. Nawet nie próbuje znaleźć przyczyny. Wprowadziła takie oszczędności, że pacjentowi nie należą się nawet podstawowe badania. Każdy specjalista przy pierwszej wizycie najpierw pyta o badania. Więc mówię im, że Zenderowska nie chce robić badań. Gdy dostała skierowanie do kolejnego specjalisty, poprosiłam o badania. Zenderowska zdziwiona: jakie? Więc mówię, np. ASO. Dała mi skierowanie ...

lekarz Marcin Nolewajka

41-253 Czeladź

Leczę u pana doktora niestabilną rzepkę lewą. Od początku wzbudził zaufanie ogromną wiedzą na temat mojego schorzenia. Na pierwszej wizycie wyjaśnił na czym polega mój problem. Rezonans potwierdził diagnozę. Zaproponował leczenie operacyjne. Po operacji na kolejnych wizytach prowadził odpowiednie usprawnianie mojego kolana. Dzisiaj żyję jak zdrowa a nie potrafiłam przed operacją.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Violetta Białas

Internista, Lekarz rodzinny

Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ulica Szpitalna 40
42-500 Czeladź

Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Osoba miła, spokojna. Słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Chyba pierwszy raz spotkałam takiego lekarza a trochę już żyję. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grażyna Nowak-Kawka

Tulipanów 56
41-250 Czeladź

Bardzo miła, uprzejma a co najważniejsze dostępna w kontakcie z pacjentem Pani Doktor, traktuje pacjenta na równi ze sobą, nie ma się poczucia niższości, taka swojska babka:-)Z przyjemnością wchodzi się do jej gabinetu. Co do kompetencji nie mam zdania, jak z każdym lekarzem, jak trafi z diagnozą to wyleczy.

Artur Lech

Chirurg stomatolog

Dentalclinic "EDEN"
ul. 35 lecia PRL 1 A Czeladź
41-250 Czeladź

Witam, miałem u Pana Lecha usuwane trzy zęby ósemki w Wadowicach. Dwie standardowo i jedną chirurgicznie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonywanej usługi, wszystko (faktycznie szybko) bezboleśnie. Chirurgiczne wycięcie ostatniego zęba zajęło chwilę, ale również co do wykonania zabiegu nie ma się do czego przyczepić. Generalnie go polecam.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Waldemar Nowak

41-250 Czeladź

Od kilku miesięcy jestem pod opieką dr Nowaka odbieram go jako bardzo dobrego fachowca .Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i dużym spokojem co z pewnością ma duże znaczenie jeśli pacjent jest zestresowany z powodu choroby .Konkretny ,empatyczny człowiek. Polecam pana doktora jak i szpital w Czeladzi . Świetni lekarze ,uprzejmy personel .
Opinia dodana przez: Marta

mgr Ewa Stachowiak

Psycholog, Psychoterapeuta

Kompas
ul.Zwycięstwa 38 A
41-250 Czeladź

Pani Ewa była moją terapeutką przez ponad rok, w związku z pojawieniem się u mnie anoreksji. Darzyłam ją zaufaniem, wierząc, że terapia pomoże mi rozwiązać moje problemy. Dawało mi to złudne poczucie bezpieczeństwa, podczas gdy mój stan zdrowia się pogarszał. Dopiero po wyjeździe na studia i zmianie terapeuty zrozumiałam, że terapia u Pani Ewy była nie tylko stratą czasu (dojeżdżałam godzinę) i pieniędzy, ale była tym, co pozwoliło mojej chorobie ...